ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПАРТНЕРСТВО

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Професійна діяльність

Волинська обласна державна адміністрація

Заступник голови Волинської облдержадміністрації

Лютий 2015 – донині

Обов'язки:

Розвиток територій, залучення інвестицій та інновацій. Організація роботи структурних підрозділів облдержадміністрації у сфері економіки та торгівлі, екології, агропромислового комплексу, реформування місцевого самоврядування, земельних відносин, лісового господарства. Проекти та програми з енергоефективності та відновлювальної енергетики. Використання надр місцевого та державного значення. Розвиток підприємництва та регуляторна політика.

 

Волинська обласна державна адміністрація

Штатний радник голови Волинської облдержадміністрації

Листопад 2014 – Лютий 2015

Обов'язки:

Пошук джерел фінансування. Робота у питаннях залучення інвестицій та інновацій. Робота з суб’єктами у сфері сталого розвитку. Проекти та програми з енергоефективності та відновлювальної енергетики. Екологічні аспекти у питаннях земельних відносин, використання надр місцевого та державного значення. Розвиток підприємництва.

 

Приватна організація «Українська Некомерційна Енергетична Агенція»

Львів, Україна

Голова Правління

Жовтень 2012 – по цей час

Обов'язки:

Лідерство, розробка політики, управління організацією, залучення фінансування. Супровід муніципалітетів у розвитку політики сталого енергетичного розвитку. Проекти та програми з енергоефективності та відновлювальної енергетики міст. Допомога у створенні ефективного та прозорого партнерства між муніципалітетами, фінансовими установами і підприємствами в області підвищення енергоефективності. Адаптація енергетичної політики та стандартів ЄС в Україні. Допомога в просуванні ініціативи "Угода Мерів" в Україні.

 

Асоціація «Енергоефективні міста України»

Львів, Україна

Заступник виконавчого директора

Квітень 2011 – березень 2013

Обов’язки:

Лідерство, розробка політики, управління організацією, навчання, фандрейзинг, взаємодія з містами - членами. Допомога містам у розробці енергетичних політик та планів дій зі сталого енергетичного розвитку, інституційна розбудова в галузі раціонального використання енергії. Інноваційний розвиток енергоефективності та відновлювальної енергетики. Допомога у створенні ефективного та прозорого партнерства між містами та органами державної влади і бізнесом у галузі енергоефективності. Адаптація європейського енергетичного законодавства в Україні.

 

Комунальне Підприємство «Ковельський міський культурно-просвітницький центр»

Ковель, Україна

Директор

Грудень 2010 – жовтень 2011

Обов’язки:

Створення умов для реалізації творчих ініціатив активних особистостей у сферах культури та мистецтва, виховання та освіти, історії та краєзнавства, медицини та туризму. Підтримка діяльності громадських організацій в напрямках популяризації здорового способу життя, національно-патріотичного виховання, створення умов для гармонійного розвитку особистостей. Організація роботи підприємства на умовах госпрозрахункової діяльності.

 

Ковельська міська рада

Ковель, Волинська область, Україна

Міський голова

Квітень 2006 - листопад 2010

Обов'язки:

Стратегічне та оперативне планування розвитку. Управління виконавчими органами міської ради. Представництво міста у стосунках з різними установами (судової, фінансової, соціальної сфери), виконання делегованих повноважень (освіта, медицина, культура, спорт, соціальне забезпечення), управління і забезпечення стабільного функціонування комунального господарства (інженерні міські комунікації, утримання будівель та споруд, дорожня інфраструктура, громадський сектор).

 

Приватний підприємець

Ковель, Волинська область, Україна

Червень 1996 - квітень 2006

Обов'язки:

Управління роздрібною торгівлею продуктами харчування, створення і управління мережею закладів громадського харчування, бізнес – планування, управління персоналом

 

Фермерське Господарство «Дворище»

Ковель, Волинська область, Україна

Фермер

Травень 1993 - квітень 2006

Обов'язки:

Сільське господарство і реалізація сільськогосподарської продукції.